Blije këtë produkt
1590 Lekë

Presidenti është zhdukur ( Botuar nga: Argeta LMG në 2018 )

Autori:  Bill Clinton
Përkthyesi:  Maklena F.Nika

E gjithë bota është e tronditur. Por arsyeja e zhdukjes së tij është shumë më e rëndë se ç'mund të imagjinohet. Një libër me detaje që vetëm një president mund t'i dijë, dhe me kureshtjen gjithëpërfshirëse që vetëm James Patterson-i mund të ngjallë. PRESIDENTI ËSHTË ZHDUKUR THRILLER-i MË INTRIGUES DHE MBRESËLËNËS NDËR VITE

Çmimi: 1590 Lekë
Blije këtë produkt
1590 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-192-79-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 504
  • Përmasat e librit: 154 x 230 x 35 mm

Njihu me Autorin

Bill Clinton -

BILL CLINTON është zgjedhur president i Shteteve të Bashkuara prej vitin 1992 deri në vitin 2001. Pasi la Shtëpinë e Bardhë, ai themeloi "Fondacionin Clinton", i cili ndihmon në përmirësimin e shëndetit global, në rritjen e mundësive të vajzave dhe grave, në reduktimin e obezitetit të fëmijëve dhe ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania