Blije këtë produkt
1400 Lekë

Prapaskenat e historisë botërore vëll 2 ( Botuar nga: Helga's Secrets në 1995 )

Autori:  David Icke
Përkthyesi:  Alfred Cako

Sa pak që e njohim hierarkinë e gjithësisë! Sa guxim duhet që të sfidojmë me madhështinë dhe epërsinë e diturisë një krijim të tillë?! Një milion botë mund të ekzistojnë ndër qiej...përtej vendqëndrimit tonë.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (1995)
  • Botuar në: 1995
  • Gjuha e publikimit: Shpip Anglisht
  • ISBN-13: 9789928090058
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 325
  • Përmasat e librit: 140 x 202 x 28 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania