Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
500 Lekë

Pranvera dy hapa pranë ( Botuar nga: Les Livres Rama në )

Autori:  Luan Rama

Më 20 dhjetor të vitit 1943, duke çarë rrethimin në shpatet e Kaninës, Ali Demi binte duke ndjerë për herë të fundit erën e detit, me shpresën e madhe për të parë pranverën e lirisë së ëndërruar. Po, pranvera e ëndërruar pas hekurave të burgut dhe në malet e luftës çlirimtare ishte veç dy hapa larg... Është biografia e një Heroi të Popullit, e një rinie të kaluar midis vuajtjesh, vdekjesh dhe stuhish.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Les Livres Rama ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9-9542974-1-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 146
  • Përmasat e librit: 141 x 208 x 10 mm

Njihu me Autorin

Luan Rama -

Luan Rama ish-Ministër i Brendshëm i Shqipërisë gjatë periudhës korrik, 2002 - tetor, 2003 të qeverisë socialiste. Sekretar i Përgjithshëm i LSI-së. Luan Rama është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ai i përket Lëvizja ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania