Blije këtë produkt
900 Lekë

Pornokracia ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2012 )

Përkthyesi:  Astrit Cani

Çështja e martesës mund të përkthehet tek kjo alternativë: ose burri dhe gruaja, të konsideruar në shpërfaqjen e tyre të trefishtë fizike, intelektuale dhe morale, janë në të gjitha aftësitë të barabartë: prandaj, për këtë arsye duhet të jenë njësoj edhe në familje, edhe në luftë; pra, në çdo funksion publik dhe shtëpiak. Ky libër flet për diferencat gjinore dhe shumë më tepër në të gjitha fushat e funksionimit njerëzor.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-09-016-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 204
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 113 mm

Njihu me Autorin

Pierre-Joseph Proudhon -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania