Blije këtë produkt
450 Lekë

Poljana ( Botuar nga: Botimet Zambaku në 2011 )

Autori:  Eleanor H. Porter
Përkthyesi:  Arjeta Duli

E. H. Porter u sëmur në moshë të vogë,duke u detyruar ta braktisë shkollën në mes. Për një farë periudhe ajo u mor me muzikë. Muzika i shtoi karakterit të saj butësinë, ndjeshmërinë dhe thellësinë në këndvështrimin e saj ndaj jetës. Autorja në romanin e saj "Poljana" në njëfarë mënyre ka prezantuar jetën dhe ndjenjat e saj.

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Zambaku (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-08-38-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 176
  • Përmasat e librit: 139 x 207 x 13 mm

Njihu me Autorin

Eleanor H. Porter -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania