Blije këtë produkt
1450 Lekë

Politika ndërmjet kombeve ( Botuar nga: AIIS në 2008 )

Autori:  Hans J. Morgenthau
Përkthyesi:  Tonin Beci

Për mbi katër dekada, “Politika ndërmjet Kombeve” është konsideruar nga shumë njerëz si teksti kryesor i politikës ndërkombëtare. Tani në botimin e tij të gjashtë, temat e tij kryesore, që përfshijnë edhe interesin kombëtar dhe pushtetin, janë të zakonshme për zbatuesit e politikës së jashtme. Në të njëjtën kohë ka filluar të ndihet edhe vlera e tij për një publik akoma më të gjerë.

Çmimi: 1450 Lekë
Blije këtë produkt
1450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: AIIS (2008)
  • Botuar në: 2008
  • ISBN-13: 978-99943-74-29-8
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 160 x 235 x 20 mm

Njihu me Autorin

Hans J. Morgenthau -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania