Blije këtë produkt
500 Lekë

Piratët e vegjël dhe thesari i çmuar ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Autori:  Stefania MeiSara Vagini
Përkthyesi:  Emiralda Yzeiri

48 Lojëra dhe aktivitete që mbështesin zhvillimin e fëmijës suaj. Loërat që bëjnë fëmijët në këtë botim lehtësojnë zhvillimin e aftësive të nevojshme në moshën parashkollore. Aktivitetet janë të renditura nga më e thjeshta te më e vështira. Botimi përmban mjete didaktike për të punnuar.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928084903
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 50
  • Përmasat e librit: 150 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania