Blije këtë produkt
600 Lekë

Piloti i qytetit nën borë ( Botuar nga: Botime Fishta në 2017 )

Autori:  Mehmet Elezi

Kjo mos do të thotë se edhe pilotin e kanë vrarë, si dhe të birin? Si mund të fluturojë me helikopter një i vrarë? -Si the, si the? Përskaj murit levizi Xhaketa e Varur në Gozhdë. -Nga hyre këtu? Xhaketa e Varur në Gozhde nuk u përgjigj. Picërroi sytë si kokrra dellinje a si bira mbushur me tutkall. Ylli Brushtullës iu ndërmendën prapeë sytë e së shoqes.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Fishta (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-222-29-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 172
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania