Blije këtë produkt
490 Lekë

Pesëshja e Famshme. Timi ynë i dashur ( Botuar nga: Botime Damo në 2017 )

Autori:  Enid Blyton
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit. “Pasi Pesëshja shikon se si rrëmbehet një djalosh në plazh, ata vendosin ta gjejnë ku e kanë shpënë atë. Por ku ta kenë fshehur vallë rrëmbyesit atë? A mos do t’i ndihmojë vallë edhe kësaj radhe Timi që ta gjejnë përgjigjen përkatëse?”

Çmimi: 490 Lekë
Blije këtë produkt
490 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-72-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 131 x 200 x 4 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania