Blije këtë produkt
490 Lekë

Pesëshja e Famshme. Një pasdite e plogët ( Botuar nga: Botime Damo në 2017 )

Autori:  Enid Blyton
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit. “Bën kaq shumë vapë, Pesëshja po kalon një pasdite të plogët, por banda e fëmijëve nuk arrin të shijojë paqen dhe qetësinë që kishin imagjinuar! Çfarë kanë ndërmend të bëjnë burrat me motoçikletë? A mund t’i ndalë dot ata dikush?”

Çmimi: 490 Lekë
Blije këtë produkt
490 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-71-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 131 x 200 x 4 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania