Blije këtë produkt
490 Lekë

Pesëshja e Famshme. Flokët e Xhorxhit janë tepër të gjata ( Botuar nga: Botime Damo në 2017 )

Autori:  Enid Blyton
Përkthyesi:  Elvi Sidheri

Personazhet: Xhuliani, Diku, Xhorxhi, Eni dhe Timi, ku prej 70 vitesh tashmë i argëtojnë pandalur lexuesit. “Gjithçka që Xhorxhi do është që të presi flokët, por ajo ngatërrohet me ca hajdutë. Xhuliani, Diku dhe Eni ndërkohë janë tepër të zënë duke ngrënë akullore, dhe nuk i vijnë asaj dot në ndihmë. Ndaj dhe, kush do të jetë shpëtimtari i ditës?”

Çmimi: 490 Lekë
Blije këtë produkt
490 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-70-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 131 x 200 x 4 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania