Blije këtë produkt
1000 Lekë

Përzgjedhja ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2016 )

Autori:  Kiera Cass
Përkthyesi:  Anila Duka

Mundësia për t'u ngjitur në botën e fustaneve vezulluese dhe bizhuterive të paçmuara. Për të jetuar në një pallat dhe për t'u ndeshur për zemrën e Princit Makson.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2016)
  • Botuar në: 2016
  • ISBN-13: 978-9928-00-157-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 137 x 205 x 26 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania