Blije këtë produkt
900 Lekë

Përtej arsyes ( Botuar nga: Botimet MAX në 2008 )

Përkthyesi:  Etleva Çepele

Në librin  Përtej arsyes do të mësoni se si t i përdorni emocionet për ta kthyer zhgënjimin - qoftë ky i vogël apo i madh, profesional apo personal - në një mundësi përfitimi për të dyja palët. Gjithashtu, ofron këshilla të drejtpërdrejta dhe të dobishme për t u bërë ballë emocioneve edhe në negociatat më të vështira - qofshin këto me një koleg në punë apo me një bashkëshort/e të nervozuar. Do të njiheni me pesë interesat bazë, që gjenden në thelbin e të gjitha sfidave më të mëdha emocionale. Ç është më e rëndësishme, do të mësoni sesi të mbështeteni në këto interesa për të përmirësuar marrëdhëniet tuaja dhe për të arritur rezultatet e dëshiruara.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-23-12-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 302
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania