Blije këtë produkt
1200 Lekë

Përrgjithmonë bashkë ( Botuar nga: Muza Botime në 2022 )

Autori:  Catherine Bybee
Përkthyesi:  Eni Lasku

Historia e një gruaje që sfidon fuqinë dhe fatin e saj në një botë maskiliste, përmbyllet në mënyrën më intriguese dhe të ndier, duke gjetur dashurinë e vërtetë. Grejs Hadsoni, e vetmja inxhiniere femër në departament, vazhdon të ndihet e lënduar dhe e traumatizuar nga lidhja e mëparshme. Ajo vendos t'i përkushtohet karrierës dhe profesionit. Por, edhe pse e zhytur në punë, një flirtim i rastësishëm, me një të panjohur, në një nga kafenetë e qytetit, nuk do të ishte keq për të.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928361264
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 362
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 29 mm

Njihu me Autorin

Catherine Bybee -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania