Blije këtë produkt
300 Lekë

Përrallëza e detit ( Botuar nga: Aeditions në 2011 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Diana Çuli

Guaskorja. breshka e detit, u kërkon miqve të saj të detit. që ta ndihmojnë të dalë në breg. Atyre u ndodhin disa gjëra tepër zbavitëse! Nga seria e Përrallëzave me Dritare si: Miq të vërtetë, Zana e humbur, Thesari i piratit të vogël, Përrallëza e fermës dhe Përrallëza e detit.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-41-21-4
  • Formati: Libër Pop-Up
  • Nr. faqe: 12
  • Përmasat e librit: 165 x 167 x 10 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania