Blije këtë produkt
800 Lekë

Përrallëza dhe vjersha për vogëlushë ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Ky libër është hartuar për fëmijë nga 1 deri në tre vjeç. Për ta janë edhe këto përralla të shkurtra me pak tekst, me fjalë të thjeshta e nganjëherë me rimë. Atyre u kushtohen edhe plot vizatime të mrekullushme. Lexim të këndshëm të rriturve! Ëndrra të ëmbla vogëlushëve!

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 30 4
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 92
  • Përmasat e librit: 205 x 237 x 20 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania