Blije këtë produkt
1200 Lekë

Përrallat më të bukura nga e gjithë bota ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Përkthyesi:  Taulant Hatia

Përralla të mrekullueshme, të pasura me ilustrime të shkëlqyera dhe personazhe të paharrueshme nga përralla tradicionale dhe legjenda mahnitëse nga anembanë botës.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 330 0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 124
  • Përmasat e librit: 225 x 285 x 22 mm

Njihu me Autorin

Stefania Leonardi Hartley -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania