Blije këtë produkt
1000 Lekë

Përrallat më të bukura ( Botuar nga: Toena në 2004 )

Autori:  L. M. Salvadori
Përkthyesi:  Irena Toçi

Në këtë libër do të gjeni 12 përralla të ilustruara: • Bambi • Libri i xhunglës • Hansel e Gretel • Tre derrucët • Borëbardha dhe 7 xhuxhët • Maçoku me çizme • Rosaku i shëmtuar • Bukuroshja e fjetur • Hirushja • Kësulkuqja • Pinoku • Gishtëza

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2004)
  • Botuar në: 2004
  • ISBN-10: 99927-1-497-2
  • Nr. faqe: 100
  • Përmasat e librit: 207 x 290 x 12 mm

Njihu me Autorin

L. M. Salvadori -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania