Blije këtë produkt
1200 Lekë

Përralla me princesha dhe sirena ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Saverina Pasho

Doni ta zbuloni vendin magjik të princeshave e të sirenave? Po t’i lexoni këto përralla të këndshme, me siguri që do ta gjeni. E pastaj do t’ju duket edhe juve sikur po merrni pjesë në një konkurs dallgësh a në një ballo ose sikur po bisedoni me sirenat e fshehura në guaska a në shpellat-anije… Njihni Ajanën, Shkumëzën, Monën e sa e sa princesha e sirena të tjera. Ato do t’ju bëhen mike kur të ndiheni vetëm.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 31 1
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 116
  • Përmasat e librit: 230 x 300 x 16 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania