Blije këtë produkt
1200 Lekë

Përralla me princesha dhe kafshë magjike ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Saverina Pasho

Po të hyni në botën e veçantë të këtij libri, do të takoni princeshë Heleborën dhe dragoin e saj të çuditshëm, princeshë Abin bashkë me macen që flet, mjellmën fisnike të princeshë Ondinës, si dhe shumë princesha të tjera dhe kafshë magjike. Në këto përralla do të zbuloni vendet e mrekullueshme ku jetojnë e argëtohen personazhet tona dhe do të kënaqeni me aventurat e tyre të pazakonta.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 87 8
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 114
  • Përmasat e librit: 228 x 298 x 18 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania