Blije këtë produkt
900 Lekë

Përgjithmonë Xhulia ( Botuar nga: Dudaj në 2005 )

Përkthyesi:  Elona Mistrovica

Ajo është një shkrimtare e afirmuar, ai një kirurg i famshëm. E kaluara e tyre ka ecur përmes historish të ndryshme dhe është e mbushur me sakrifica, suksese dhe dështime. Ndjenja që i bashkon, është aq e madhe, saqë i bën të harrojnë të gjitha hidhërimet, por hija e një sëmundjeje të tmerrshme dhe një akuzë e padrejtë e mposhtin ëndrrën e tyre dhe çmimi për ta jetuar përsëri këtë ëndërr, kalon përmes një beteje rraskapitëse. Ky roman dashurie dhe dhembjeje, romantik dhe prekës, plot me ngjarje të papritura, ka fituar çmimin "Selezione Bancarella", 1987, dhe ka frymëzuar serialin televiziv që mban të njëjtin titull.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2005)
  • Botuar në: 2005
  • ISBN-10: 99943-33-34-8
  • Nr. faqe: 380
  • Përmasat e librit: 125 x 195 x 25 mm

Njihu me Autorin

Sveva Casati Modignani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania