Blije këtë produkt
500 Lekë

Për një tango ( Botuar nga: Muza Botime në 2019 )

Autori:  Voula Stampelou
Përkthyesi:  Xhorxhina Jani

Mendimet e mia rëndohen nga dita në ditë. Jam mbyllur në errësirën time. Një “pse" ma plagos fort shpirtin, dhe ajo e mallkuara shpresë se ti do të vish përsëri më mban në këmbë. E, nëse nuk mundesh, jam i sigurt se diku do të takohemi përsëri, që të kërcejmë bashkë një tango. Mos më lër më në errësirë, Olgë. Një histori që rrotullohet rreth atyre që "duhet" dhe që "do" të bëjë një vajzë e re, historia e Olgës e cila përballet çdo ditë me frikën e saj... Cfarë do të ndodhë kur ajo ta shohë dashurinë në sytë e Dhimitrit? Do të guxojë ta ndjekë apo do të qendrojë si një spektatore e padukshme e jetës së vet?

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99943 0 099 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 68
  • Përmasat e librit: 128 x 200 x 7 mm

Njihu me Autorin

Voula Stampelou -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania