Blije këtë produkt
500 Lekë

Për mua s'ka enigma ( Botuar nga: Botimet Ada në 2019 )


Pas pëlqimit dhe vlerësimit, (prindër, fëmijë), të librit tim të parë "Ilaçi i diturisë", vendosa të sjell për ju vëllimin tjetër me vjersha dhe fabula, duke e bërë, përveçse argëtues, edhe disi enigmatik. Qëllimi im nuk është të vështirësoj leximin tuaj por përkundrazi, për ta bërë atë akoma më tërheqës, si edhe një shtysë për t'ju dhënë juve një farë mundësie për krijimtaritë tuaja personale, vjersha, përralla tregime. Pra, nëse mundesh të plotësosh fjalët që mungojnë, atëherë jam i bindur se mundesh të krijosh diçka tënden.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-269-77-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 108
  • Përmasat e librit: 143 x 201 x 10 mm

Njihu me Autorin

Arben Petri Trebicka -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania