Blije këtë produkt
1000 Lekë

Për Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipëria ( Botuar nga: Fjala Publishing në 2016 )

Përkthyesi:  Anila Shuka

Jam i bindur se në një vështrim retrospektiv pas disa dekadave, Ardian Klosi do të renditet krah emrash si Frashëri ose Faik Konica, si një prej zërave të paktë autentikë të Shqipërisë dhe njerëzve të saj në kapërcyell të shekullit XX.. Ardian, miqtë e tu nuk të harrojnë. Dhe le të jetë ky libër një shembull në këtë drejtim. - Oliver Jens Schmitt

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fjala Publishing (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-176-18-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 380
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 30 mm

Njihu me Autorin

Oliver Jens Schmitt -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania