Blije këtë produkt
700 Lekë

Pemë e Gjethe ( Botuar nga: Klubi i Poezisë në 2014 )


Pjese nga libri: Bije mbrëmja... Bije mbrëmja e mbulon/kodra, male dhe dete./ Bota s’duket/Njësoj mbetet/ Si kujtimi marramëndës/ Në një cep me muzg të zemrës.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Klubi i Poezisë (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shpip Anglisht
  • ISBN-13: 978 9928 07 268 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 150
  • Përmasat e librit: 141 x 206 x 13 mm

Njihu me Autorin

Dr. Liljana Kristuli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania