Blije këtë produkt
1500 Lekë

Pellazgët. Gjuha dhe kultura e tyre ( Botuar nga: INFBOTUES në 2016 )

Autori:  Leonard Prifti

Shqiptarët , Grekët ,Serbët, (histori)

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-173-39-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 576
  • Përmasat e librit: 171 x 239 x 27 mm

Njihu me Autorin

Leonard Prifti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania