Blije këtë produkt
1200 Lekë

Pasion i fshehtë ( Botuar nga: Fan Noli në 2012 )

Autori:  Johanna Lindsey
Përkthyesi:  Fatmir Dibra

Dmitri ia nguli sytë Ketrinës, por ajo po ashtu i shmangej vështrimit të tij. Ajo shihte ngado, por vetëm në drejtim të tij jo. Po ç'po ndodhte me të? Ai nuk e kish parë Ketrinën pothuajse një vit. Një vit! Dhe tani luftonte me fuqitë e fundit me impulsin këmbëngulës që ta rrokte në krahët e tij. Dhe vetëm të mendosh pikërisht ajo e ndryshoi temën e bisedës kur Dmitri u përpoq t'i thoshte se e dashuronte atë! Po asaj aq i bënte. Me të vërtetë asaj aq i bënte!

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-99956-86-77-2
  • Nr. faqe: 400
  • Përmasat e librit: 145 x 208 x 28 mm

Njihu me Autorin

Johanna Lindsey -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania