Blije këtë produkt
450 Lekë

Pas festës së abetares ( Botuar nga: Botime Pegi në 2013 )

Autori:  Gaqo Bushaka

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-162-47-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 88
  • Përmasat e librit: 205 x 260 x 0 mm

Njihu me Autorin

Gaqo Bushaka -

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re" për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë. Ka shkruar përmbledhjet me përralla: Arushi që ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania