Blije këtë produkt
1000 Lekë

Panteoni i zi ( Botuar nga: Botimet 55 në 2007 )

Autori:  Fahri Balliu

Romani bestseller i shkrimtarit Fahri Balliu, që ka njohur disa ribotime në këto dhjetë vjet, edhe jashtë vendit, “Panteoni i zi”, dëshmon për talentin dhe penën e fuqishme të këtij shkrimtari dhe publicisti të njohur. Romani është një demaskim që i bëhet jetës së “Bllokut”, e cila edhe pse në pamje të parë dukej luksoze, në vetvete ishte e kalbur dhe e brejtur nga smira e krimi.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-8720-0-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 256
  • Përmasat e librit: 133 x 221 x 23 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania