Blije këtë produkt
600 Lekë

Panda - hundë të lezetshme me tinguj argëtues ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Panda Kaloni një ditë të këndshme në park, teksa panda dhe miqtë e saj luajnë, argëtohen dhe gëzojnë.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928349019
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 6
  • Përmasat e librit: 175 x 175 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania