Blije këtë produkt
1000 Lekë

Palltoja e verës ( Botuar nga: Ombra GVG në 2022 )

Autori:  Jaap Robben
Përkthyesi:  Viola Trifoni

Ky roman është një galeri e pasur me portrete gazmore, të sinqertë dhe të guximshëm njëkohësisht, edhe pse lumturia nuk është në anën e tyre... Edhe pse stili dhe struktura e kësaj vepre është e thjeshtë... për shkak të imazheve të vizatuara me kujdes, humorit të hollë dhe zgjidhjeve që u jep situatave të ndërlikuara, lexuesi shpesh herë gjendet në befasi. Ky romani prekëse mbi botën e një adoleshenti, ështe njëkohësisht edhe thirrje për reflektim.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928063434
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 348
  • Përmasat e librit: 135 x 210 x 28 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania