Blije këtë produkt
400 Lekë

Olivia dhe princeshat përrallore ( Botuar nga: Albas në 2016 )

Autori:  Ian Falconer

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-228-31-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 40
  • Përmasat e librit: 216 x 279 x 4 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania