Blije këtë produkt
400 Lekë

Olivia dhe kukulla e saj ( Botuar nga: Botime Pegi në 2017 )

Autori:  Ian Falconer
Përkthyesi:  Aida Baro

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • ISBN-13: 978-9928-248-47-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 42
  • Përmasat e librit: 215 x 275 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania