Blije këtë produkt
1200 Lekë

Olivia ( Botuar nga: Toena në 2022 )

Autori:  Rena Rossi Zairi
Përkthyesi:  Vita Zera

Olivia ishte ende vogëlushe kur policët arrestuan babanë e saj dhe e futën në burg. Njëri prej tyre ndjeu keqardhje për të dhe e birësoi. Për hatrin e tij u shndërrua në një ëngjëll drejtësie, u bë edhe ajo police. Në sytë e Andonit ndeshi dashurinë. Atë të fortën, gjithëpërfshirësen. Derisa u përball me sekretet e fshehura të jetës së saj, por edhe me Eleanën, dhe maninë e saj hakmarrëse. Dhe atëherë e akuzuan për vrasje! Mos vallë ekzistojnë të vërteta të pamëshirshme, që nuk duhet të thuhen? Mos janë me të parapëlqyeshme gënjeshtrat? Dhe, a është vallë dashuria, udhëtimi ynë i vetëm i vërtetë?

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928348845
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 595
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 45 mm

Njihu me Autorin

Rena Rossi Zairi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania