Blije këtë produkt
300 Lekë

Olimpiadat kombëtare të matematikës 3 ( Botuar nga: Botimet MAX në 2005 )


 Olimpiadat kombëtare të matematikës 3 përfshin ushtrime dhe problema për vitin e katërt të shkollës së mesme, të dhëna kryesisht në fazën finale të olimpiadave, por edhe në fazën e dytë.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2005)
  • Botuar në: 2005
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-796-7-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 198
  • Përmasat e librit: 23 x 16 x 0 mm

Njihu me Autorin

Fatmir Hoxha -

Fatmir Hoxha ka lindur më 21.03.1968 në Pukë. Diplomuar në Fakultetin e Drejtësisë të Universitetit të Tiranës në vitin 1991. Nga viti 1993-1996 ka punuar si gjyqtar në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Pukë ku dhe ka ushtruar detyrën e Kryetarit. Në vitet 1996-1998 ka ushtruar detyrën e gjyqtarit në ...

Më shumë rreth autorit

Agim Karçanaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania