Blije këtë produkt
1200 Lekë

Nyjet e dashurisë ( Botuar nga: Uegen në 2011 )

Përkthyesi:  Agim Doksani

Tri gra i japin jetë kësaj historie që të rrëmben e të bën për vete, tri gra që plot vendosmëri të patundur e ndajnë mendjen të bëjnë një kthesë në jetën e tyre. Odra, infermiere në një spital dhe më pas dado, është e ndezur nga ambicia për t'i dhënë së bijës, Kristinës, atë që ajo nuk e ka pasur kurrë. Kristina kërkon t'ia shpërblejë sakrificat, por zgjedhja që bën, përvec pasurisë, do t'i shkaktojë plot brerje ndërgjegjeje. Do të jetë Kajli, e bija, që më në fund do t'i bëjë realitet ëndrrat për të cilat aq shumë ka luftuar e vuajtur familja e saj.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-081-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 392
  • Përmasat e librit: 144 x 208 x 20 mm

Njihu me Autorin

Barbara Taylor Bradford -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania