Blije këtë produkt
600 Lekë

Nusja dhe cubët ( Botuar nga: Vllamasi në 2013 )

Autori:  Musa Tartari

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-140-87-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 226
  • Përmasat e librit: 130 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania