Blije këtë produkt
500 Lekë

Numrat ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Mëso të shkruash numrat me librin Shkruaj Fshi Mëso.Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të rishkruash pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme. Ky libër është përgatitur enkas për ju, vogëlushë, që sapo keni nisur të numëroni dhe të shkruani numrat.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4160 2 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 26
  • Përmasat e librit: 220 x 270 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania