Blije këtë produkt
450 Lekë

Numrat 123 ( Botuar nga: Albas në 2019 )

Autori:  Rita Petro

Bllok me numrat e gjuhës shqipe dhe me ushtrime ndihmëse për moshat 4-6 vjeç.

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 300 78 2
  • Formati: Libër interaktiv
  • Nr. faqe: 72
  • Përmasat e librit: 145 x 209 x 8 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania