Blije këtë produkt
1000 Lekë

Nuk duhet të fle ( Botuar nga: Botime Pegi në 2013 )

Autori:  S. J. Watson
Përkthyesi:  Artan Miraka

Kujtesa na perkufizon. Atehere, cdo te ndodhte sikur te humbisje kujtimet e tua sa here qe fie? Emri yt, vetvetja, e kaluara jote, edhe njerezit qe do - te gjitha te harruara brenda nates. Dhe i vetmi njeri te cilit i beson, ndoshta po te tregon vetem gjysmen e historise. Mire se erdhe ne jeten e Kristines.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-162-59-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 341
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania