Blije këtë produkt
400 Lekë

Noprani ( Botuar nga: Botart në 2017 )

Autori:  Julia Donaldson
Përkthyesi:  Sokol Mici

“I vetëm në shëtitje doli një mir thellë në pyllin e errësuar. Një dhelpër që e pikasi tha se miu qenka zbukuruar,” Futu thellë në pyllin e errët dke zbulo çfarë ndodhi papritur, me miun mendje-shpe jtë që kiskte përkallë bufin, gjarprin dhe Nopranin e uritur ...

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-36-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 32
  • Përmasat e librit: 216 x 269 x 2 mm

Njihu me Autorin

Julia Donaldson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania