Blije këtë produkt
600 Lekë

Njëzetë mijë lega nën det/ 20,000 Leagues Under the Sea ( Botuar nga: Botime Damo në 2016 )

Autori:  Jules Verne
Përkthyesi:  Linda Gashi

Profesori Pierre Aronnax, i shoqëruar nga Kapiteni Nemo dhe burra të tjerë realizojnë eksplorimin e shtratit të detit dhe krejt këtë e shijojnë me anijen Nautilus.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip+Anglisht
  • ISBN-13: 978-9951-642-59-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 70
  • Përmasat e librit: 135 x 202 x 11 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania