Blije këtë produkt
800 Lekë

Njeriu më i pasur në kohëra ( Botuar nga: Botimet MAX në 2009 )

Autori:  Steven K.
Përkthyesi:  Aida Guni

 NJERIU MË I PASUR NË KOHËRA - NJË UDHËZUES DREJT SUKSESIT DHE PASURISË.nLibri ofron këshilla mbi veprimet që duhet dhe nuk duhet të ndërmerrni, që t ia dilni mbanë.nKrijoni një vizion të qartë, hartoni një plan të saktë, zbatojeni në praktikë me përpikëri, si dhe shmangni pengesat dhe grackat gjatë rrugës.nDuket sikur Solomoni urdhëron:  Thjesht, përpiquni!

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-23-21-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania