Blije këtë produkt
1200 Lekë

Njerëz që takoj ( Botuar nga: Arba Editions në 2010 )

Autori:  Pat Hegarty
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Kutiza magjepsëse “Njerëz që takoj", e përbërë nga pesëmbëdhjetë Libërtha, i njeh fëmijët me njerëzit që mund të takojnë në jetën e përditshme. Teksti i thjeshtë e i qartë, si dhe ilustrimet e mrekullueshme, e bëjnë këtë koleksion tepër të vyer.Vogëlushët njihen me botën që i rrethon, konceptet e para dhe njerëzit që do të takojnë çdo ditë.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Arba Editions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-651-6-6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 170 x 260 x 40 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania