Blije këtë produkt
790 Lekë

Njëmijë e një net 3 ( Botuar nga: Çabej në 2005 )

Autori:  Përralla arabe
Përkthyesi:  Mustafa Greblleshi

Libri “Njëmijë e një net” është libër me tre vëllime. Në vëllimin e tretë do të gjeni: • Aladini dhe llamba magjike • Ago Aliu, tregtar nga Bagdati • Kali magjik • Princ Ahmedi dhe perria Pari-Banu • Dy motrat ziliqare

Çmimi: 790 Lekë
Blije këtë produkt
790 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Çabej (2005)
  • Botuar në: 2005
  • ISBN-10: 99927-33-53-5
  • Nr. faqe: 260
  • Përmasat e librit: 138 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Përralla arabe -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania