Blije këtë produkt
1500 Lekë

Njëmbëdhjetë minuta ( Botuar nga: Toena në 2022 )

Autori:  Paulo Coelho
Përkthyesi:  Durim Taçe

Njëmbëdhjetë minuta rrëfen historinë e një vajze, Maries, nga një provincë e Brazilit, e cila mbetet zemërthyer nga përvoja e saj e parë në dashuri. Ndaj dhe që në moshë fare të njomë ajo druhet se s'ka për ta gjetur kurrë ndonjëherë dashurinë.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 0000000000000
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 295
  • Përmasat e librit: 120 x 182 x 25 mm

Njihu me Autorin

Paulo Coelho -

Paulo Coelho u lind në Rio de Zhanero në vitin 1947. Është konsideruar një nga autorët jug – amerikanë më të rëndësishëm të dhjetëvjeçarëve të fundit. Veprat e tij, të botuara në mbi 120 vende të botës dhe të përkthyera në më se 47 gjuhë të ndryshme, janë shitur në më shumë se 27 ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania