Blije këtë produkt
1200 Lekë

Një verë me Migjenin, Kujtime dhe shënime 4 ( Botuar nga: BOTIMET JOZEF në 2019 )

Autori:  Lazër Radi

“Migjeni shkruen dhe ndjen, ndjen e shkruen...” Kjo dhe vetëm kjo asht karakteristika prijëse e veprës së tij... -Lazër Radi

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: BOTIMET JOZEF (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 280 53 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 150 x 208 x 24 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania