Blije këtë produkt
1200 Lekë

Një udhëtim i mahnitshëm me aeroplanin e madh ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Stavri Pone

"Një udhëtim I mahnitshëm me Aeroplanin e Madh" Cilat vende do të vizitojë avioni I madh gjatë udhëtimit të tij të mahnitshëm? Përjetoni një aventurë ngazëllyese duke fluturuar me këtë libër, të pajisur me një timon dhe me 11 tinguj fantastikë të avionit.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 16 8
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 10
  • Përmasat e librit: 248 x 300 x 15 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania