Blije këtë produkt
300 Lekë

Një tutu më shumë ( Botuar nga: Botime Pegi në 2012 )

Autori:  Beatrice Masini
Përkthyesi:  Natasha Poroçani

Dileta është një nxënëse e re në Akademi. Ajo vjen nga një qytet i vogël e i largët. Familja e Xhoit e fton të jetojë në shtëpinë e tyre. Kështu, Xhoi ndihet gjithmonë e vëzhguar dhe është e detyruar ta përfshijë Diletën në çdo çast të jetës së saj, madje në çdo ngjarje. Si të mos mjaftonte kjo, Madamë Olenska është e pakënaqur nga e gjithë klasa dhe kjo gjë bën që të shpërthejnë mijëra dyshime te balerinat e reja.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-124-87-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 8 mm

Njihu me Autorin

Beatrice Masini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania