Blije këtë produkt
690 Lekë

Një shtrigë në kuzhinë ( Botuar nga: Argeta LMG në 2019 )

Autori:  Sally Sanders
Përkthyesi:  Elona Zeraliu

Një shtrigushe simpatike, e cila adhuron të merret me gatime, duhet të shpëtojë botën nga një grup alkimistësh adoleshentë, por këtë mund ta realizojë vetëm përmes recetave që mëson në një akademi të vërtetë magjie. Kjo është Witch in the kitchen (Një shtrigë në kuzhinë), libër me ngjyra dhe ilustrime të gjalla, tepër përfshirës dhe plot receta "magjike", që çdo lexuese e re mund t'i riprodhojë lehtësisht.

Çmimi: 690 Lekë
Blije këtë produkt
690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 03 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 127
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 9 mm

Njihu me Autorin

Sally Sanders -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania